KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728506
nr 1572 8506
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, bildmått: 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:18:05
600 kr
800 kr
Hjalmar Grahn
Läs mer om Hjalmar Grahn